Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r. Imieniny: Leona, Kai, Heliodora.

Archiwum dla: Kwiecień 5th, 2019

Informacja

W związku z możliwością przystąpienia szkoły do ogólnopolskiego strajku nauczycieli, dyrektor Szkoły Podstawowej im. S. Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu informuje, że od 8 kwietnia 2019r. do odwołania może wystąpić brak możliwości organizacji zajęć dydaktycznych. Zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Egzamin gimnazjalny i egzamin ósmoklasisty odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Nasze Marzanny na konkursie w Szymbarku

Marzanno, marzanno – ty zimowa panno. Ciebie z zimą żegnamy, a wiosnę – witamy! Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach – oddział Skansen Wsi Pogórzańskiej im.prof.Romana Reinfussa w Szymbarku po raz dziewiąty zorganizowało konkurs ,,Małopolska Marzanna”. Marzanna to kukła symbolizująca odchodzącą zimę, a także wraz z nią przemijające nieszczęścia, […]