Piątek, 20 października 2017 r. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa.

Uczymy się … nie tylko w szkole.

1229 września 2017 roku o godz. 17.00  (piątek)  w Muzeum Ziemi Wiśnickiej na  ul. Zamkowej  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jednej z  form zdobywania  wiedzy poza lekcjami,  pod opieką niżej podpisanej. Uczniowie uczestniczyli w wystawie elementów ciągnika artyleryjskiego Raupenschlepper Ost. “Wojenne tajemnice. ” Uczniowie zobaczyli elementy wozu używanego do przewozu amunicji i zaopatrzenia, a także jako holownik oraz wysłuchali wykładu dr Piotra Sadowskiego “Wyścig ku Rabie” o działaniach wojennych w rejonie Bochni i Nowego Wiśnicza w styczniu 1945 roku. Tematyka wernisażu zainteresowała przede wszystkim chłopców. Pomimo, iż zaczął się weekend  to w popołudniowych   zajęciach uczestniczyli :

Patryk Załupski/3b
Szymon Bakalarz kl/3c