Wtorek, 15 października 2019 r. Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana.
 
 

Osiągnięcia

 
 

Rok szkolny 2018/2019

Wojtek

Wojciech Świątek – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Sosnowcu, III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Spotkania Muzyczne” w Kolbuszowej,

Zuzanna

Zuzanna Dziedzic – II m. w XVI Małopolskim Festiwalu „Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki”

Martyna

Martyna Dziedzic -  II miejsce w XVI Małopolskim Festiwalu „Z Pieśnią Patriotyczną  i Żołnierską przez wieki”

Aleksandra

Aleksandra Kowalińska – Wicemistrzyni Polski w Zawodach Lekkoatletycznych Dzieci Starszych Nestle Cup

Patryk

Patryk Kędra – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Dominik

Dominik Brydniak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Kacper

Kacper Goc – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii”

Nikola

Nikola Śleboda – wyróżnienie w Ogólnopolskim
konkursie historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii”

Michał

Michał Górecki – laureat Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii”

Patrycja

Patrycja Dudek -wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii”

Zuzanna

Zuzanna Kuc – brązowa medalistką mistrzostw Polski w jeździectwie

Iga

Iga Brydniak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Polonus”, laureatka wojewódzkiego etapu konkursu „Krakowska Matematyka”

Julia

Julia Wójcik –I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „International Music Competition IMKA” w Sarajewie, II miejsce Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny IMSB Berlin, II miejsce I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu, wyróżnienie II Europejski Konkurs Młodych Pianistów w Zielonej Górze, II miejsce IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Kolorowe nutki” w Krakowie

Natalia

Natalia Hełmecka – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii”

Anna

Anna Grześkiewicz – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego “Ortograf”, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu “Wielka Liga Czytelników”

16

Michał Wzorek, Kacper Klimek, Tomasz Kowaliński, Radosław Szewczyk, Maksymilian Klimek, Filip Kuc, Piotr Tworzydło, Dominik Drożdż, Bartosz Ropek – I miejsce w finale wojewódzkim Drużynowych Biegów Przełajowych

9

Karol Drożdż, Dominik Kamiński, Kacper Klimek, Antoni Kalinowski, Radosław Szewczyk, Maksymilian Klimek, Filip Kuc, Piotr Tworzydło, Dominik Drożdż, Bartosz Ropek – I miejsce w finale wojewódzkim Mini Piłki Nożnej “szóstki”

osiagniecia 2017/2018