Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława.

Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym

20190213_083003W dniu 13.02.19 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Już od samego rana można było zobaczyć kolorowe postacie z bajek. Przechadzały się wróżki, księżniczki, strażacy, rycerze, Indianie. Jednak najpopularniejszą postacią okazała się Elsa z Krainy Lodu.

W pięknie udekorowanej sali do tańca zapraszał DJ Jakub Adamczyk, absolwent naszej szkoły, a prywatnie brat Madzi, który zgodził się poprowadzić zabawę dla maluchów.

Po sesji zdjęciowej, na której dzieci prezentowały swoje piękne stroje nastąpiła zabawa. Były tańce, konkursy z nagrodami oraz wybór królowej i króla balu. Dzieci wspólnie z paniami bawiły się wspaniale, muzyka porywała nas w rytmie samby, walczyka i poleczki. W czasie tańców sala zamieniała się w kolorową łąkę mieniąca się wszystkimi barwami tęczy.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten dzień, pani Monika Wyrwa i pani Renata Mucha malowały dzieciom twarze w wybrane przez nie wzory. Dziewczynki wybierały serduszka, gwiazdki, kwiatki, chłopcy natomiast piłki i piłkarzy.

Rodzice zadbali nie tylko o piękne stroje, ale także  o słodki poczęstunek dla dzieci. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim uczestnikom dużo radości i umożliwiła spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w pomoc w zorganizowaniu balu .

M.Wiśniewska- Rogala