Wtorek, 14 sierpnia 2018 r. Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda.

Dzień Babci i Dziadka

SONY DSCOrganizowanie Dnia Babci i Dziadka przez uczniów oddziałów przedszkolnych stało się już tradycją. 24 stycznia 2018 r  do  auli domu parafialnego przybyli zaproszeni goście: babcie i dziadkowie. Uroczystość uświetnił również  gość specjalny, a jednocześnie gospodarza tego miejsca- proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Wąchała.

Dzieci na tak ważną okazję  przygotowywały się starannie od dłuższego czasu. Z wielkim zaangażowaniem wykonywały zaproszenia i upominki dla gości.

Zaproszonym dziadkom i babciom, dzieci zaprezentowały inscenizację „Przyjaciele bałwanka”, recytowały wiersze, a także śpiewały piosenki. Uśmiech i radość  na twarzach dziadków oraz gromkie brawa, były dowodem na to, że występ był bardzo udany. Babcie i dziadkowie nie kryli swojego wzruszenia, zadowolenia i dumy ze swoich wnucząt.

Wspólne biesiadowanie przy pysznych ciastach urozmaicały liczne konkursy z nagrodami, w których dziadkowie i wnuczęta chętnie brali udział.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację tej imprezy.

E. Mazanek
M. Przechrzta