Piątek, 15 listopada 2019 r. Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii.

Dzień Edukacji Narodowej 2019’

20191011_095440W dniu 11 października 2019 roku uczniowie klas 0–3 świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klas IIa i IIc pod kierunkiem wychowawczyń: p. Barbary Mech i p. Anny Łazowskiej. Uczniowie pozostałych klas podkreślili wagę tego dnia odświętnym strojem.

Przedstawiony przez drugoklasistów program artystyczny przybliżył trudną i odpowiedzialną pracę nauczyciela, wyrażając w imieniu całej społeczności klas młodszych, wdzięczność pedagogom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Wiersze, piosenki, tańce i skecze w lekki i humorystyczny sposób wydobyły „smaczki” szkolnego życia. Wszyscy widzowie dobrze się bawili, a nauczyciele się wzruszyli.

Życzenia wszystkim pracownikom szkoły złożyły także: p. dyrektor Bożena Głąb i p. dyrektor Teresa Kowalska-Rydz.

Marta Bielewicz