Piątek, 15 listopada 2019 r. Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii.

„Najlepsi nauczyciele to tacy,
 którzy powiedzą Ci, gdzie patrzeć,
ale nie powiedzą Ci, co widzieć”.

/Alexandra K. Trenfor/

W tym roku uczniowie postanowili radosną piosenką i rytmicznym tańcem uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom wręczone zostały  szczególne wyróżnienia przyznawane przez uczniów naszej szkoły. Wyróżnienia te są wyrazem wdzięczności oraz sympatii. W tegorocznej edycji nagrodzeni zostali:

Pani Magdalena Jarmuła – PRZYJAZNA  DUSZA

Pani Bożena Głąb – STRAŻNIK  DYSCYPLINY

Pan Leszek Bielewicz – MISTRZ  HUMORU

Pan Bartłomiej Hołyst – MIKROFON  ROKU

Pani Małgorzata Klimek – ZŁOTE  USTA

Ponadto społeczność uczniowska naszej szkoły przyznała dwa honorowe wyróżnienia  za wieloletnią pracę, za trud włożony w wychowanie wielu uczniów tej szkoły, za pogodę ducha, za serce wciąż życzliwe, za wykonywanie z pasją pracy nauczyciela. Honorowe wyróżnienia otrzymały pani Małgorzata Stańczyk i Bogumiła Sarna.

Wszystkim nauczycielom dziękujemy za przekazywaną wiedzę, za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Życzymy sukcesów w pracy, powodzenia w życiu osobistym, zdrowia i słońca każdego dnia.

Dziękujemy pracownikom szkoły, za to, że niejednokrotnie pomagają nam podołać szkolnym obowiązkom.