Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony.

Jasełka w wykonaniu klasy II b

b18W dniu 10 stycznia 2020 roku uczniowie klasy II b pozwolili nam przeżyć jeszcze raz narodzenie Jezuska w Betlejem, dzięki jasełkom pt.: „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Dzieci przygotowały je pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Mastalerz, z pomocą p. Doroty Mikulskiej. Wspaniała, dopracowana w szczegółach scenografia, kostiumy i oprawa muzyczna, doskonała gra aktorska – to wszystko zrobiło na widzach duże wrażenie. Obecni na przedstawieniach nauczyciele, na czele z dyrekcją szkoły, licznie przybyli rodzice i oczywiście cała społeczność małej szkoły włączali się w śpiew kolęd między aktami i gorąco oklaskiwali małych aktorów.

Serdecznie gratulujemy p. Dorocie Mastalerz i p. Dorocie Mikulskiej pomysłu i pracy włożonej w przygotowanie jasełek a uczniom klasy II b wspaniałego występu.

Marta Bielewicz