Poniedziałek, 18 listopada 2019 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny.

Mali Sportowcy

1_oKoniec roku szkolnego to czas na podsumowanie pracy dzieci i ich sukcesów osiąganych nie tylko w konkursach organizowanych w szkole, ale także w innych rodzajach aktywności poza nią. W naszej szkole, w klasach I-III mamy kilkoro małych sportowców: Dominika Możdżeń (II a) oraz jej bracia: Filip i Kamil (I e) trenują judo w MOSiR Bochnia, a Kacper Chmielarz (II a) jest członkiem sekcji LZS MACIERZ TAEKWONDO w  Lipnicy Murowanej.  W ciągu ostatniego roku szkolnego zgromadzili medale, statuetki, puchary, a także sporo dyplomów, będących dowodem ich sportowych osiągnięć. Rodzicom tych dzieci serdecznie gratulujemy pociech, a dzieciom życzymy dalszych sukcesów i zdobywania kolejnych sprawności.

Marta Bielewicz

Wszystkie dzieci z klas I-III, które mają na swoim koncie podobne sukcesy, a nie zostały opisane w żadnym artykule proszone są o zgłaszanie się do autorki, aby ich osiągnięcia nie zostały pominięte milczeniem.