Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony.

Mikołajki w małej szkole

IMG_3060Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia, św. Mikołaj odwiedził naszą szkołę. Jedne dzieci spotkały go na szkolnym korytarzu, inne odwiedził w klasie, a jeszcze z innymi spotkał się w atrakcyjnych miejscach poza szkołą. Dzieciom z zerówek Mikołaj przyniósł słodkie paczki, a w nich między innymi bilet do kina Planeta w Brzesku na film pt.: „Kraina lodu 2”, z którego skorzystali 6 grudnia. Uczniów klas pierwszych odwiedził święty Mikołaj osobiście, a w paczkach oprócz słodyczy uczniowie klasy I a i I b otrzymali również bilety do kina Planeta w Brzesku na film o przygodach Elsy i Anny (oraz cudownego Olafa). Dzieci z klas drugich spotkały się z Mikołajem 4 grudnia w Kopalni Soli w Bochni, gdzie czekały na nie różne atrakcje oraz Mikołaj z prezentami. Uczniów klas trzecich Mikołaj zaprosił do Parku Rozrywki AMPA w Krakowie. Tam korzystali z wszystkich dostępnych atrakcji, a potem otrzymali swoje upominki.

Świętemu Mikołajowi serdecznie dziękujemy za pamięć o naszych grzecznych dzieciach i zapraszamy go do nas w przyszłym roku.

Marta Bielewicz