Środa, 11 grudnia 2019 r. Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura.

Piłkarscy Mistrzowie Małopolski

IMG-20190612-WA0005Piłkarscy Mistrzowie Małopolski ze Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu

11 czerwca na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku odbyły się finałowe zawody Małopolskich Igrzysk Dzieci w piłce nożnej szkół podstawowych w kategorii klas 4-6. Prawo do uczestnictwa w tych zawodach zdobyło 6 drużyn (mistrzów zawodów rejonowych).

W wielkim finale bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu, którzy bez najmniejszego problemu pokonali wszystkie drużyny i zdobyli tytuł Mistrzów Małopolski. Drużyna z Nowego Wiśnicz była chwalona przez wszystkich trenerów i obserwatorów zawodów, zarówno wielkiego finału, jak i zawodów rejonowych, za bardzo wysokie umiejętności techniczne, taktyczne i dużą dojrzałość w prowadzeniu gry.

Tytuł Mistrzów Małopolski wywalczyli:

Kacper Klimek, Maksymilian Klimek, Filip Kuc, Radosław Szewczyk, Dominik Drożdż, Karol Drożdż, Bartosz Ropek, Piotr Tworzydło, Dominik Kamiński, Antoni Kalinowski pod opieką trenera Bartłomieja Hołysta.

Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miejskiemu za pomoc w zapewnieniu transportu na zawody.

Bartłomiej Hołyst