Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława.

Pożegnanie ks. Bogusława Tokarza

DSC09406W dniu 25 czerwca 2015 r. społeczność „małej szkoły” pożegnała oficjalnie ks. Bogusława Tokarza, odchodzącego po wakacjach do pracy w nowej parafii.  Wicedyrektor szkoły – p. Teresa Kowalska-Rydz przekazała księdzu słowa serdecznego podziękowania za sumienne i wzorowe wypełnianie obowiązków, wyjątkowe oddanie się pracy z dziećmi, wspaniałą współpracę z nauczycielami i rodzicami, a najbardziej za szczery uśmiech i pogodę ducha, którą „zarażał” wszystkich wokół siebie. Pani dyrektor wyraziła także życzenia od nas wszystkich, aby Nowy Wiśnicz pozostał na zawsze w sercu „naszego księdza Bogusia”, a dalsza praca przyniosła wiele radości i satysfakcji. Oprócz oficjalnych podziękowań w imieniu najmłodszych Natan pięknie wyrecytował wiersz, a Wiktor zagrał na saksofonie altowym melodię „Do Wiśnicza wróć”, parafrazując oryginalną wersję znanego utworu braci Golców. Księdzu Bogusiowi uczniowie wręczyli również kwiaty, licząc na częste odwiedziny w Wiśniczu, w którym będzie zawsze mile widzianym i wyczekiwanym gościem.

Marta Bielewicz