Wtorek, 21 maja 2019 r. Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana.

Rekrutacja w Połomiu Dużym

1polom

2polom

Rozwijamy się dla Was!

Wszystkich, którzy cenią sobie miłą, życzliwą, kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do dziecka, serdecznie zapraszamy do kl. I oraz oddziału przedszkolnego w Połomiu Dużym. Zapisy do grupy 3-4 latków, oddziału „0” oraz klasy pierwszej trwają od 4 marca do 22 marca w Filialnej Szkole w Połomiu Dużym.

W roku szkolnym 2018/2019 w oddziale przedszkolnym w naszej szkole po raz pierwszy utworzono grupę 3-4 latków, która funkcjonuje w kameralnym otoczeniu. Atut nielicznej grupy pozwala na indywidualizację nauczania, poczucie bezpieczeństwa oraz wspieranie rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci na najwyższym poziomie. Rozwój dzieci na każdej płaszczyźnie będziemy rozwijać również  w następnym roku szkolnym.

Nasze atuty:
⦁    Świetlica szkolna dostosowana do potrzeb uczniów i rodziców
( planowane jest wydłużenie do 16.30 )
⦁    nieliczne grupy funkcjonujące w dużych salach
⦁    realizowanie podstawy programowej dostosowanej do możliwości i umiejętności dzieci
⦁    prowadzenie na zajęciach przez wychowawców: sensodydaktyki, zajęć rytmicznych, zajęć logorytmicznych, „klubu małego odkrywcy” -  ciekawych doświadczeń i eksperymentów
⦁    dyspozycja dużej sali gimnastycznej na potrzeby prawidłowego rozwoju fizycznego dzieci
⦁    dodatkowe zajęcia taneczne na terenie naszej szkoły  prowadzone przez p. Agatę Nizioł z Centrum
Aktywno-Artystycznego „Active- Artist” w Nowym Wiśniczu
⦁    zajęcia z języka angielskiego
⦁    dyżury w czasie ferii, dyżury wakacyjne
⦁    comiesięczne spotkania przy książce w Bibliotece Miejskiej w Nowym Wiśniczu