Piątek, 15 listopada 2019 r. Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

IMG-20191028-WA0000W dniu 24 października 2019 roku o godz. 9.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość ślubowania pierwszoklasistów i pasowania ich na uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu. Najpierw uczniowie klas pierwszych pięknie zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń: p. Barbary Kokoszki, p. Małgorzaty Łukasik i p. Marty Bielewicz, aby potwierdzić swoją gotowość do przyjęcia godności ucznia. Następnie w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz licznie zgromadzonych gości złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pani dyrektor Bożena Głąb specjalnym piórem pasowała każdego „rekruta” na ucznia naszej szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały z rąk dyrekcji szkoły książki, a od przedstawicieli rodziców wieczne pióra i dyplomy.

Wszystkim Szanownym Gościom dziękujemy za obecność na uroczystości, a dzieciom życzymy samych sukcesów w szkolnej karierze.

Marta Bielewicz

*zdjęcia dzięki uprzejmości rodziców