Czwartek, 12 grudnia 2019 r. Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

IMG_247325 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka, najmilsza zabawka – Pluszowy Miś.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko ze Szkoły Filialnej w Połomiu Dużym przyszło ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, białe, niebieskie, kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.
Wszystkie dzieci zostały zapoznane z historią Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, topienie Misia na placu przy szkole (zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć;-)). Po powrocie był słodki poczęstunek- to co misie lubią najbardziej czyli wafelki z miodkiem. Dzieciom, na zakończenie tego wyjątkowego dnia zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia i wręczone dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia.
Organizatorami uroczystości były: p. Bożena Hyrc i p. Małgorzata Kaczmarczyk.

Małgorzata Kaczmarczyk