Wtorek, 23 lipca 2019 r. Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława.

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

IMG_0585Kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej odbyła się 12 lutego 2019r. w małej sali gimnastycznej naszej szkoły.W konkursie uczestniczyło 22 uczniów z klas I-III, którzy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny przygotowanych wierszy oraz strojów i rekwizytów.

Występy uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: mgr Dorota Stus i mgr Małgorzata Wiśniewska – Rogala.Otwarcia konkursu dokonała pani dyrektor Bożena Głąb.

Nagrody dla laureatów zostały sfinansowane przez p. Patrycję Gażę oraz ze środków własnych szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 21 lutego 2019 roku.Laureatami konkursu zostali:

• w kategorii klas pierwszych:

I miejsce – Oliwia Mrówka – klasa Ic

2 miejsce – Jagoda Dybaś– klasa I a

3 miejsce – Julia Zgłobicka– klasa I c

• w kategorii klas drugich

I miejsce – Marcelina Gicala– klasa II d

II miejsce – Nikola Drabik – klasa II b

III miejsce – Emilia Anioł – klasa II c oraz Grzegorz Mikulski – klasa II b

•  w kategorii klas trzecich

I miejsce – Natan Pietras – klasa III a

II miejsce – Gabriela Czesak – klasa III a

Wyróżnienie

Emilia Klich II a

Serdeczne podziękowania składamy na ręce p. Patrycji Gaży za trud przygotowania konkursu i osobiste zaangażowanie w wybór pięknych nagród dla laureatów. Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich Rodzicom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie recytacji i kostiumów, dzieciom życzymy sukcesów w dalszej edukacji anglojęzycznej.

Marta Bielewicz