Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r. Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana.

Szkolny Konkurs z języka angielskiego „I like English”

b127W dniu 28 maja 2019 r. o godzinie 8.00 pani dyrektor Teresa Kowalska – Rydz dokonała uroczystego otwarcia Szkolnego Konkursu z języka angielskiego „I like English” i życzyła powodzenia wszystkim uczestnikom podczas rozwiązywania testu. Test składał się z 15 zadań i obejmował gramatykę i leksykę przewidzianą programem nauczania dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy z języka angielskiego. Spośród 18 konkursowiczów test najlepiej rozwiązali:

• Mikołaj Niszczota (3a) – I miejsce
  • Julia Łacna (3b) i Stanisław Kalinowski (3a) – II miejsce
  • Natan Pietras (3a) – III miejsce
  • Natalia Bereta (3a) – wyróżnienie

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się 3 czerwca 2019 r. Sponsorem nagród była p. Patrycja Gaża. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach nauki języka angielskiego.

Marta Bielewicz