Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony.

„Z rodziną fajnie jest”

as73 czerwca na sali gimnastycznej w naszej szkole zgromadziły się dzieci z oddziałów przedszkolnych  i zaproszeni członkowie rodzin, aby wspólnie świętować Dzień Rodziny. To wspaniały czas zarówno dla rodziców, dziadków jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Podczas starannie przygotowanych występów dzieci zaprezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne, aktorskie i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których wszyscy dzielili się wrażeniami.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji tej uroczystości.

Nauczycielki oddziałów przedszkolnych:
Małgorzata Wiśniewska – Rogala, Mariola Przechrzta.