•  

           

           

           

           

          Bartosz Anioł – wyróżnienie w XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko – przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

           

          Karol Anioł – III miejsce w XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – mój autorytet, wyróżnienie w etapie powiatowym  X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi i nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”

           

          Julia Bukowska – wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym            „Świat wokół mnie”, fotografia`

          Krzysztof Chmielarz - III miejsce w XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – mój autorytet

          Oliwia Goryczka – III miejsce w XXI edycji     Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko  przyrodnicze  wczoraj, dziś i jutro”

          Anna Grześkiewicz – laureatka II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Memory Master”

          Tomasz Kowaliński – II miejsce w biegu na 60 m  w Ogólnopolskich Halowych Zawodach LDK, I miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci Starszych w Lekkiej Atletyce, II miejsce w biegu  na 300 m         w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci Młodszych i Starszych       w Lekkiej Atletyce, II miejsce w biegach przełajowych w Grand Prix Kraków

          Karolina Kukla – Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wolność kocham i rozumiem”,  I miejsce w międzypowiatowym Konkursie Poetycko – Fotograficznym „Moje myśli, moje uczucia, moje życie”

          Zofia Ruśnica – II miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci  i Młodzieży „Liryczne Jasło”, wyróżnienie w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. J. Korczaka, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „O Zielone Pióro”

          Mateusz Salwa – laureat etapu wojewódzkiego XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej”

          Wojciech Świątek – II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie

          Julia Wójcik,  Iga Brydniak,  Martyna Kożuchowicz, Milena Trylińska,  Aleksandra Gawąd,  Patrycja Dudek,  Katarzyna  Gaworczyk,  Sylwia Fiołek,  Aniela Oświęcimka, Zuzanna Płachta  – III miejsce w wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych