• ZWROTY KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

24.05.2020

DO RODZICÓW I UCZNIÓW kl. I-VIII!

ZBLIŻA SIĘ KONIEC ROKU SZKOLNEGO.

PROSIMY O ZWROT WYPOŻYCZONYCH PRZEZ WAS KSIĄŻEK (nie podręczników).

TERMIN ZWROTU KSIĄŻEK: 1 -10 CZERWCA W GODZ. 7.00-16.00.

PUNKT ZWROTU KSIĄŻEK: WEJŚCIE DO SZKOŁY, NA PARTERZE – DO OZNACZONYCH POJEMNIKÓW.

ODDAWANE KSIĄŻKI MUSZĄ BYĆ ZAPAKOWANE W REKLAMÓWKI LUB FOLIOWE WORECZKI ORAZ OPISANE NA ZEWNĄTRZ OPAKOWANIA:

• IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA
            • KLASA

PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB NALEŻY ZACHOWAĆ ZASADY DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

INFORMACJA O TERMINIE I ZASADACH ZWROTU PODRĘCZNIKÓW ZOSTANIE PODANA DO WIADOMOŚCI W CZERWCU.

• Zawieszenie zajęć w oddziałach przedszkolnych

15.05.2020

Dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieci zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oddziałów przedszkolnych 0PA, 0P, 0A, 0B, 0C w Szkole Podstawowej  w Nowym Wiśniczu w okresie od dnia 18 maja 2020r. do dnia 22 maja 2020r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W okresie czasowego zawieszenia zajęć, o którym mowa w ust. 1, nauczanie w Szkole Podstawowej  w Nowym Wiśniczu jest prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.