• Iga Brydniak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny", finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Polonus", laureatka wojewódzkiego etapu konkursu „Krakowska Matematyka”

           

          Dominik Brydniak – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"



          Patrycja Dudek -wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii"

           

          Martyna Dziedzic -  II miejsce w XVI Małopolskim Festiwalu „Z Pieśnią Patriotyczną  i Żołnierską przez wieki"

           

          Zuzanna Dziedzic - II m. w XVI Małopolskim Festiwalu "Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki"

           

          Kacper Goc – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii"

           

          Anna Grześkiewicz - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego “Ortograf”, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu “Wielka Liga Czytelników”

           

          Michał Górecki - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii"

           

          Natalia Hełmecka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii"

           

          Patryk Kędra - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

           

          Aleksandra Kowalińska - Wicemistrzyni Polski w Zawodach Lekkoatletycznych Dzieci Starszych Nestle Cup

           

          Zuzanna Kuc - brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Jeździectwie

           

          Nikola Śleboda – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Przywrócić głos Niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii"

           

          Wojciech Świątek - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Sosnowcu, III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Spotkania Muzyczne” w Kolbuszowej,

           

          Julia Wójcik –I miejsce w Międzynarodowym Konkursie "International MusicCompetition IMKA” w Sarajewie,II miejsce Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny IMSB Berlin, II miejsce I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu, wyróżnienie II Europejski Konkurs Młodych Pianistów w Zielonej Górze, II miejsce IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Kolorowe nutki" w Krakowie

           

          Michał Wzorek, Kacper Klimek, Tomasz Kowaliński, Radosław Szewczyk, Maksymilian Klimek, Filip Kuc, Piotr Tworzydło, Dominik Drożdż, Bartosz Ropek – I miejsce w Finale Wojewódzkim Drużynowych Biegów Przełajowych

           

          Karol Drożdż, Dominik Kamiński, Kacper Klimek, Antoni Kalinowski, Radosław Szewczyk, Maksymilian Klimek, Filip Kuc, Piotr Tworzydło, Dominik Drożdż, Bartosz Ropek – I miejsce w Finale Wojewódzkim Mini Piłki Nożnej “szóstki”